Выступления депутатов Верховной Рады Украины по теме «Выборы»

На этой странице собраны выступления депутатов Верховной Рады Украины по определенной теме. Общий список выступлений всех народных депутатов по всем темам находится здесь.

Гузь Ігор Володимирович

Ігор Гузь
За майбутнє
15/09/2020 12:54

Щодо ситуації в Республіці Білорусь

Дорогі друзі, без сумніву – це рішення українського парламенту, яке, я сподіваюсь, буде зараз прийняте, воно запізніле. Уже більше місяця білоруси на своїх майданах, декілька людей було вбито, сотні людей скалічено. Сім тисяч людей побували в застінках за ґратами. І тільки зараз український парламент фактично реагує на цю ситуацію. Це ганебна позиція української влади. Я вважаю, що це ганебна позиція монобільшості. Треба було значно швидше реагувати на ці речі. Але в будь-якому випадку я закликаю всіх присутніх тут депутатів підтримати це рішення. І від себе особисто скажу, що пан Лукашенко – це вбивця, вбивця не одного білоруса. Дякую. Живе Білорусь!

Ключевые слова: Беларусь, Лукашенко, Выборы, Диктатура.

Бакунець Павло Андрійович

Павло Бакунець
Довіра
15/09/2020 12:53

Щодо ситуації в Республіці Білорусь

Ми однозначно не маємо права втручатися в внутрішнє життя будь-якої держави і також і Білорусі. Але і так само є очевидним, що вибори в нашій сусідній державі відбулись не за демократичними стандартами, і головне було порушено найважливіше – право на мирний протест. Ми засуджуємо дії правоохоронців Білорусі. Ми підтримуємо це найважливіше волевиявлення білоруського сусіднього народу – право на вибір, яке гідне нашої поваги і гідне нашої підтримки. І закликаємо всіх в цьому залі підтримати даний проект Постанови.

Ключевые слова: Беларусь, Лукашенко, Выборы, Диктатура.

Дануца Олександр Анатолійович

Олександр Дануца
Слуга народу
15/09/2020 12:47

Щодо ситуації в Республіці Білорусь

Сьогодні Президент Білорусі, як він себе вважає, має на своїх руках кров. Сьогодні Президент Білорусі Лукашенко – вбивця. Сьогодні Президент Білорусі заточив в застінки білоруських СІЗО активістів, простих людей. Сьогодні Президент Білорусі Лукашенко б'є жінок на маршах героїв. Сьогодні жоден українець, жодна адекватна людина, яка виступає проти насилля, не може бути, стояти осторонь.

Ключевые слова: Беларусь, Лукашенко, Выборы, Диктатура.

Шуфрич Нестор Іванович

Нестор Шуфрич
Опозиційний блок
22/05/2019 13:19

Про внесення змін до виборчої системи

Я, чесно кажучи, як і вся Україна, вчора сидів біля телевізора і чекав, чим же завершиться зустріч Президента України і голів фракцій. Ви знаєте, у мене є невеличкий досвід аналізу, але навіть я повірив, що досягли консенсусу, що знайшли компроміс, розуміючи, що те, що всі так бажають, і в першу чергу мажоритарники - Закон про вибори по відкритих списках, на жаль, не встигаємо сьогодні прийняти. І всі плакали і говорили: "Ми так хочемо, але не встигаємо". І знайшли компроміс тимчасовий. Про що? Про повернення до пропорційної системи, я скажу чесно, з не дуже і закритими списками, тому що кожен громадянин України, якщо він хоче, може вивчити список до останнього кандидата. І якщо там знайде прізвища загальновідомі, то це його вибір – любить или не любить, голосувати або не голосувати. Але, я скажу, сьогодні от було доволі цинічно когось звинувачувати про те, про що вчора самі і домовлялися. Якщо домовилися, що саме такий закон сьогодні будемо розглядати, то тоді не треба було дурити когось і сказати ще вчора: "Пане Президенте, ну, от фіга вам!". А так це виглядає по-нашому, по-парламентськи. Але ж люди це не знають. Люди ж повірили і прийшли. Шановні колеги, безумовно, сьогодні ми маємо визначитись. Ми зібрались, у нас вже багато претензій до Президента. Кожний вже коментує призначення. Але для того ми є і політиками. Не узагальнюйте. Якщо в когось претензія, виходьте і говоріть: от такий-то такий-то, такий-то такий-то. І це нормально, це є дискусія. Але обманювати… Я вибачаюсь, "кидать" - это не красиво. Тому я сподіваюся, що все ж таки ті компромісні домовленості, які відбулися вчора, будуть реалізовані. І не треба боятися спілкуватись з українським народом. Якщо навіть і достроково… Ми всі розуміємо певну проблематику щодо стовідсоткової відповідності Указу про розпуск парламенту Конституції України. Але я можу привести низку прикладів, коли на Конституцію не дивились, а приймали рішення політико-правові. А скажіть, будь ласка, є логіка в тому, що ця Рада має бути розпущена? Безумовно, є. І боятись людей не треба, треба іти поспілкуватись.

Ключевые слова: Коррупция, Выборы.

Савченко Надія Вікторівна

Надія Савченко
Позафракційний
22/05/2019 13:15

Про внесення змін до виборчої системи

Сьогодні з цієї трибуни люди, які тут "проживають" уже 5 років, а до того ще 27, розповідали багато про порушення Регламенту новим Президентом, про порушення закону, Конституції. Вони не згадують про порушення, які були за часів Порошенка, який став не гірше Януковича, який так само тримав диктат над парламентом. Гройсман так само тримав диктатуру над парламентом. У них це виходило не гірше, ніж у Януковича. Зеленський не порушив Конституцію. Зеленський виконує волю народу. Довіра до парламенту, яка залишилася, – мінус 2 відсотки. І довіра до Президента новообраного показує той результат, що саме Президент має повне право реалізувати волю народу, а не парламент. Ви говорите зараз про мажоритарку. Але парламент – це законодавчий орган. І я думаю, що він повинен зробити так, щоб, коли зривають буревії дахи, то були достатньо екіпіровані, оснащені і добре оплачені робота пожежників, робота спецпідрозділів, робота рятувальників. А не депутати - бігали, лазити по дахах і робити вигляд, що вони допоможуть. Для того, щоб покрасити лавку, не треба було їхати депутату, робити селфі, а достатньо було комунальних працівників з гідною зарплатою. Хіба не це саме є робота парламенту для того, щоб забезпечити роботу країни? Ваша робота в законах – в чесних, а не лобістських. Лобістські закони як були під уряд і президентство Януковича, так були і під уряд і президентство Порошенка. Народ не побачив змін. Саме тому українці зараз хочуть, щоб у когось знайшлася воля і сила волі, і політична воля реалізувати ті зміни, на які є запит в українського народу. Так, звичайно, є багато різних схем, багато різних проектів, якою краще буде виборча система в Україні. Кожна з них себе пробувала в Україні, кожна принесла свої ризики. Не може бути без ризиків система, коли люди не хочуть самі змінюватися, і приходять постійно одні й ті самі. Так, закриті списки гірше, ніж відкриті списки. Я вважаю, що Зеленський Володимир має повне право розпустити Раду, повне право запустити нову виборчу систему, не дивлячись на те, що це не вкладається у визначені рамки на теперішній час законодавством. На це є політична воля, на це є запит суспільства, на це є підтримка суспільства. Не буду продовжувати. Я вам скажу одне :повірте, вас є кому замінити. В цей парламент увійдуть політики нової моделі. Так, вони ввійдуть босими ногами, але вони ввійдуть з відкритими серцями і з чистою совістю. Заміна вам є. Додому, шановні колеги, додому! І слава Україні!

Ключевые слова: Коррупция, Выборы.

Парасюк Володимир Зіновійович

Володимир Парасюк
Позафракційний
22/05/2019 13:03

Про внесення змін до виборчої системи

А чого ви боїтеся? Напевно, вас жаба давить, що за 5 років ви за державний бюджет робили лавки на округах, а тепер це не можна ніяк використати у так званій кар'єрі, от чого ви боїтеся. Я хочу вам нагадати, що ваш прямий обов'язок - це не ставити вікна на округах за рахунок платників податків, а створення чесного і справедливого законодавства, яким повинно користуватися суспільство. Має бути чітка партійна приналежність і чітка політична відповідальність, бо тут привикли: 5 років посидіти, підігравати владі, а потім "та ні, я не з ними, я їх не знаю, оберіть мене ще раз, я вам ще раз декілька доріг зроблю". Така от реальність у нас в країні. Тому, знищуючи мажоритарку, ми робимо крок вперед, ми не Англія і не Норвегія, ми поки що Україна, в якій панує політична корупція і маніпуляція. Я вам хочу розказати про свій досвід мажоритарника. Я ходив в Кабінету Міністрів чотири роки, я просив, щоб дали гроші на будівництво, тобто на добудову однієї з шкіл на Львівщині. Знаєте, що мені казали? Проголосуєш за бюджет - будуть тобі гроші для твоєї школи. То, я хочу сказати, це не моя школа, це школа державна, до якої ходять українські діти. І це треба пам'ятати. І ця брехня вже, просто-напросто, надоїла. Тут народний депутат розказує, що політичні партії не мають приїжджати на місця лих. Та і народні депутати не мають приїжджати, туди повинні приїжджати органи виконавчої влади, які повинні допомагати людям. І запам'ятайте собі раз і на зажди, і викиньте ту думку, що ви є незамінимими народними депутатами.

Ключевые слова: Коррупция, Выборы.

Тимошенко Юлія Володимирівна

Юлія Тимошенко
Батьківщина
22/05/2019 12:35

Про внесення змін до виборчої системи

Дорогі друзі, знесилене, знекровлене, обібране, вигнане за межі України, суспільство українське на президентських виборах проголосувало за ключові, глибокі зміни. Ми же з вами це розуміємо, що вони проголосували за зміни, що ніхто не хоче більше терпіти таке приниження і України в світі, і українців в Україні. І зараз ми з вами стоїмо на порозі нових парламентських виборів. І мова йде про те: по старій системі будуть вибори чи вони будуть по новій. Ми можемо що завгодно якимось дивним чином роз'яснювати людям, но всі ми точно знаємо, що в парламенті, на жаль, майже не працює Регламент, а сьогодні у нас свято Регламенту! Ми що, не пам'ятаємо, як вночі приймали бюджет, якого в очі не бачили, як вносили до порядку денного закони, які навіть не зареєстровані? А сьогодні – свято Регламенту, сьогодні пояснюють, що щось не так зареєстровано для зміни виборчої системи в Україні. Да, вибори цього парламенту потрібні дострокові, але якщо вибори провести по старій системі, то я хочу у всіх депутатів в цьому залі запитати, чи хочемо ми, щоб зберігалися ті кулуарні корупційні порядки, які є в цій Верховній Раді? Ну, ви ж усі знаєте, як працюють з урядом окремі депутати, як клани непогано собі влаштувалися у парламенті. Дорогі друзі, тут питання не до нового Президента і не до тих, хто сьогодні за чи проти цього закону. Питання одне: хтось хоче благополуччя своїй країні в цьому залі, хтось в цьому залі хоче збільшення капіталізації свого бізнесу, хтось в цьому залі мусить поїхати і дивитися в очі людям. І якщо країна не зміниться, а вона не зміниться, якщо вибори провести по старій виборчій системі, то як буде країна жити – ось про що треба думати. І тому треба негайно міняти виборчий закон, негайно, тому що це основа політичної системи в Україні. І якщо вона залишиться корумпованою, мажоритарною, нікчемною, то наслідки ми будемо мати ті ж самі. І добре, що сьогодні запропонували нову виборчу систему, давайте за неї проголосуємо і зробимо перший крок. Нам потрібна нова, відповідальна виборча система, без мажоритарки, і на вибори парламентські треба іти виключно з новою системою, інакше нічого не зміниться.

Ключевые слова: Коррупция, Выборы.

Березюк Олег Романович

Олег Березюк
Самопоміч
22/05/2019 12:22

Про внесення змін до виборчої системи

Про політику. Політика для того, щоб служити людям в їхніх інтересах. Українська політика, яка сьогодні знаходиться в цьому парламенті, служить виключно декільком людей в країні, які обкрадають українських людей. І сьогодні саме ця політика опирається. Яка різниця: вибори 21 липня чи 21 жовтня? Різниця в тому, що ви протягом тих 3-4 місяців хочете ще більше пограбувати українську державу. Яка різниця між мажоритаркою і пропорційкою? А тому що мажоритарка українським людям коштує сотні мільярдів гривень, які платять мажоритарщикам, які голосують за бюджети. Ось в чому опір сьогодні в цій системі. Чиста пропорційка - це повернення до справедливості, коли люди можуть… Хочете відкрити списки? Відкрийте списки, кожна партія, надрукуйте на всіх засобах масової інформації.

Ключевые слова: Коррупция, Выборы.

Бондар Віктор Васильович

Віктор Бондар
Відродження
26/11/2018 20:47

Про введення воєнного стану в Україні

Безумовно, вже 4 роки вся Україна спостерігає за трагічним розвитком подій щодо військової ситуації на Донбасі, у Криму із захопленням. Ми пам'ятаємо з вами найтрагічніші часи, коли були Іловайськ, Дебальцеве. І чомусь в той момент не вводили військовий стан, і чомусь в той момент не приймалися такі рішення. Зате зараз після останніх подій в Азовському морі терміново за 4 місяців до проведення президентської кампанії вирішили терміново вводити військовий стан. Ми добу намагаємося, наша "Партія "Відродження", наша група, з'ясувати і отримати відповідь, наприклад, добре, сьогодні проголосували військовий стан – що відбудеться в найближчий тиждень, найближчі два тижні, які подальші кроки від влади очікувати? Чи це означає, що ми визнали, що Росія військовий агресор остаточно і зупиняємо повністю транспортне сполучення, торгівельні відносини, зупиняємо дипломатичні відносини та інші політико-правові механізми, які мають бути запущені? Ми відповіді до цих пір не почули, які будуть подальші дії. Чи означає це військові дії на східних фронтах України, в Азовському морі і подальшу військову ескалацію? Відповіді нема. Це говорить про те, що ключове питання, яке вирішує цей військовий стан, – це питання перенесення виборів. Це говорить про те, що на першому плані все ж таки стоїть політична ситуація внутрішня в Україні і бажання просто свої політичні питання вирішити за рахунок ситуації, яка склалася в Азовському морі. Ну, це ж нечесно, це неправильно, не можна такі підходи застосовувати. Тим більше, ви пропонуєте під час військового стану обмежити права і свободи громадян України, в першу чергу, і, в другу чергу, використовувати будь-які підприємства юридичні особи за власним бажанням, а, по суті, за бажаннями військово-адміністративними, які на цей час виникнуть в головах у окремих політиків, які сьогодні мають відношення до влади. Не можна використовувати українців, проводити обшуки, проводити негласне спостереження без дозволу судів, без дозволу будь-яких правових механізмів, не можна проводити такі самі заходи по відношенню до юридичних осіб, підприємств, заводів, а, по суті, закривати чи відкривати, чи вводити штучне управління на тих підприємствах, які незручні. І саме головне – що не можна дозволити ввести обмеження свободи слова. Бо цей військовий стан відкриває так само дорогу закривати чи проводити інформаційну політику на тих каналах, яке неугодні і дають виступати опозиційним лідерам і тим, хто не згоден з думкою влади. Тому ми вимагаємо все ж таки об'єктивно переглянути цей процес, зупинитися і взяти все ж таки здоровий глузд, в першу чергу, до свого розуму, і подумати, що ви хочете запровадити, не можна сьогодні йти на ці процеси.

Ключевые слова: Выборы, Диктатура, Узурпация, Коррупция, Петр Порошенко.

Вілкул Олександр Юрійович

Олександр Вілкул
Опозиційний блок
26/11/2018 20:44

Про введення воєнного стану в Україні

Шановний народе України, підстава для введення воєнного стану виглядає дуже сумнівно. Протягом останніх чотирьох з половиною років становище було набагато гірше. Крим, Іловайськ, Дебальцеве, інші жахливі трагедії, але воєнний стан введено не було. Тому що вони хотіли прийти до влади і провести президентські та парламентські вибори. За чотири з половиною роки тільки за офіційними даними загинуло більше ніж 10 тисяч людей. Воєнний стан введено не було. Зараз спроба ввести воєнний стан - це спроба Президента зірвати вибори і узурпувати владу, відібравши у нашого народу останню надію на нормальне, мирне життя в своїй країні та можливість розвиватися країні демократичним шляхом. Це шлях вічного хаосу, вічної буферної зони та вічної війни. Президент свідомо приводить війну в кожен будинок. Щоб залишитись при владі, він готовий воювати до останнього українця. Є два шляхи: шлях війни та шлях здорового глузду. Це шлях дипломатії. Це те, за що ми боремося. І ми як країна повинні стати лідерами переговорного процесу, та зробити це повинен Президент. Не вводити воєнний стан, а очолити переговорний процес з усіма, хто може на це вплинути: з Америкою, з Європою та прямі перемовини з Росією. Ніякий Трамп на перемовинах з Путіним, Меркель чи Макрон за нас нічого не вирішать. Вони дбають про свої країни. Ми повинні подбати про свою. Ми впевнені, що тільки дипломатичний шлях - єдиний правильний шлях, що приведе до успіху. Ми не будемо підтримувати Президента Петра Порошенка в його невгомонному бажанні узурпувати владу та зірвати вибори. І зосередьте всі зусилля МЗС, уряду, Президента, парламенту – всіх на повернення 23 наших хлопців додому з полону. Всі дії режиму не залишають жодних ілюзій, що при чинному Президентові ми не можемо досягти миру. Ми будемо голосувати проти введення воєнного стану.

Ключевые слова: Выборы, Диктатура, Узурпация, Коррупция, Петр Порошенко.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 

© Павленко & Носов 2018 Extra Web Top