Выступления депутатов Верховной Рады Украины

На этой странице вашему вниманию в хронологическом порядке представлены наиболее интересные выступления депутатов Верховной Рады Украины на заседаниях парламента. Гиперссылки на имени депутата, ключевых словах, названии фракции и закона ведут на страницы, на которых отобраны, соответственно, выступления данного депутата, выступления по теме данного ключевого слова, выступления членов данной фракции и выступления по теме обсуждения данного закона или постановления Верховной Рады. Эта информация также доступна в формате RSS.

Соболєв Єгор Вікторович

Єгор Соболєв
Самопоміч
29/03/2016 10:42

Про звільнення Шокіна з посади Генерального прокурора України

В ніч на неділю з СІЗО вийшла людина, яка отримала 408 автоматів і 90 тисяч патронів для розстрілу людей на Майдані. Вийшла людина, яка підозрювалася в організації вбивств за допомогою так званих "тітушок" в ті страшні дні. Це є символ, це є результат, це є фінал роботи Віктора Шокіна на посаді Генерального прокурора. Він не розслідував жодної справи про вбивства, про терор Євромайдану, він не розслідував жодної справи про корупцію як до, так і після Євромайдану, у високопосадових кабінетах. Власне кажучи, його для цього і ставили. Його ставили саме для цього: прикривати топ-корупцію і ховати справи Євромайдану. Справа "діамантових" прокурорів, яка була шансом змінити Генеральну прокуратуру, яка була шансом розірвати кругову поруку в усіх правоохоронних органах, не просто похована: під керівництвом Шокіна сьогодні звільнена остання людина, яка за це боролася з Генеральною прокуратури, Давід Сакварелідзе. Фракція "Самопоміч", звісно, буде голосувати за надання згоди на вигнання Віктора Шокіна. Ми голосували проти його призначення. І сьогодні ми хочемо попросити, щоб кожен журналіст, кожен громадянин згадав прізвища парламентаріїв і Президента України, які зробили можливим цей саботаж, які зробили можливим це покриття корупції і це прикриття вбивств Майдану впродовж багатьох місяців.

Ключевые слова: Коррупция, Виктор Шокин.

Фірсов Єгор Павлович

Єгор Фірсов
Блок Петра Порошенка
29/03/2016 10:12

Коллеги, украинский народ! Что на самом деле произошло? Если вы думаете, что сейчас обидели нескольких народных депутатов и лишили их мандата, то вы глубоко заблуждаетесь. На самом деле коррупционеры пытаются вернуть парламент к банальному политическому рабству. Коррупционеры, чтобы продолжать грабить, должны иметь карманный парламент и карманных дрессированных депутатов. Решение съезда БПП, где несколько, полсотни делегатов закрываются и прячутся от прессы, принимают какие-то решения, абсолютно абсурдное. Точно так же, как и решение членов Центральной избирательной комиссии, чьи полномочия истекли еще в 2014 году. Я бескомпромиссно боролся со всякими кононенками, березенками и грановскими, и по всему в отношение меня это еще большая политическая месть. Я уверен, что сегодня отступление от принципов демократии и парламентаризма – это откат от политики европейской интеграции, ибо крепостного права в Европе уже давным-давно нет, а его пытаются ввести для парламентариев. Это история продемонстрировала еще одну глубокую политическую проблему: в нашей политической системе отсутствует настоящие политические партии, вместо них создана дюжина политических банд-формирований, единственная цель которых – добиться власти, чтобы грабить страну, добиться преференций для придворных бизнесменов и обеспечить контроль над правоохранительными органами и финансовыми потоками. Я убежден, что украинский парламент еще получит реальные политические партии, которые представляют интересы людей. Это обязательно будет и без этого Украина никогда не станет европейской, а наши граждане уже давно поняли, что нынешний режим ведет страну в противоположную от Европы сторону. Поэтому борьба за Украину только начинается. Мы еще вернемся.

Ключевые слова: Коррупция.

Ляшко Олег Валерійович

Олег Ляшко
Радикальна партія
29/03/2016 10:05

Учора Центральна виборча комісія на замовлення влади позбавила двох народних депутатів Миколу Томенка і Єгора Фірсова депутатських мандатів на підставі рішення з'їзду шановної політичної сили "Блок Петра Порошенка", який в таємному режимі відбувся в суботу, а в понеділок ЦВК вже прийняла рішення і забрала мандати. Я хочу нагадати, 18 вересня минулого року з'їзд Радикальної партії прийняв рішення про позбавлення мандату "тушки" Вітка, якого з потрохами викупили з нашої фракції, і він сьогодні сидить у секторі БПП. З вересня минулого року ЦВК відмовила нам у прийнятті рішення, щоб у "тушки", якого наші шановні колеги з БПП з потрохами купили, і він сидить зараз там, щоб позбавити його мандату. От вам подвійні стандарти. Я хочу навести ще один факт. Із серпня минулого року, коли помер наш колега, Царство йому Небесне, Ігор Єремеєв, ЦВК й досі не призначила вибори на Волині на тому окрузі, де достойно представляв цей округ Ігор Єремеєв. От вам потрійні стандарти, які демонструє ЦВК. Чому ЦВК демонструє ці стандарти? Тому що вона незаконна, тому що термін повноважень ЦВК збіг у 2014 році, і досі сидять, і 9-й рік незаконно виконують свої повноваження. Я звернувся до Вищого адміністративного суду України про визнання протиправною бездіяльність Президента, який відповідно до Конституції мав би внести сюди, до зали парламенту, про зміну, звільнення членів ЦВК і про призначення нових. По сьогоднішній день, незважаючи на те, що півроку є рішення суду, Президент Петро Олексійович Порошенко не виконує своїх конституційних обов'язків і не вносить подання на звільнення членів ЦВК. Чому? Я вам скажу чому. Тому що ЦВК виконує незаконні команди Адміністрації Президента, позбавляє незаконно мандатів, а тих, кого влада купує "тушками", тим мандати продовжують залишатися. Я наведу інший приклад, це Конституційний Суд України, шестеро суддів якого на догоду Януковичу узурпували, допомогли узурпувати владу, скасувавши Конституцію у 2010 році. По сьогоднішній день ці судді сидять у Конституційному Суді і вже виконують команди нинішньої влади. Вчора, під час зустрічі з Президентом Порошенком, лідери фракцій це підтвердять, я жорстко поставив вимогу до Президента: негайно внести подання про звільнення членів ЦВК і про призначення нових, і звільнити продажних суддів Конституційного Суду, які ґвалтували Конституцію. На жаль, Президент знову пропустив поза увагою ці наші звернення. Я вважаю, що все, що сьогодні відбувається в Україні, це дорога до узурпації влади, яку здійснюють ті, хто сьогодні дорвався до влади завдяки Майдану.

Ключевые слова: Диктатура, Центральная избирательная комиссия, Конституционный Суд, Петр Порошенко.

Геращенко Антон Юрійович

Антон Геращенко
Народний фронт
3/06/2015 11:34

Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Клюєва Сергія Петровича

По данным специалистов FATF (это организация, которая борется с отмыванием денег по всему миру), из Украины вывели за последние 15 лет 167 миллиардов долларов. Это те деньги, на которые могли укреплять нашу оборону, реформировать медицину, правоохранительные органы, образование. Типичная схема вывода денег была такова: взять кредит в государственном банке, используя свое служебное положение, вложить его в какой-то проект, потом этот проект продать или часть денег сразу же вывезти за границу, на них приобретать яхты, недвижимость и так далее. То расследование, которое начато относительно Сергея Клюева, а фактически братьев Клюевых, это лишь маленькая верхушка того айсберга, которая касалась злоупотреблений с деньгами, с финансами, с нарушением экономических законов в Украине. И фракция "Народный фронт" хочет сделать так, чтобы в Украине больше экономические законы не нарушались, сделать так, чтобы было уважение к частной собственности, и никто, пользуясь своим служебным положением и депутатским мандатом, не мог отбирать чужую собственность у другого или злоупотреблять своими правами по получению кредитов. Поэтому фракция "Народный фронт" будет голосовать за снятие депутатской неприкосновенности с Сергея Клюева. Однако мы хотели бы увидеть в этом зале представления и на таких известных депутатов как Юрий Бойко, который обоснованно обвинялся прессой и следственными органами в вопросах, связанных с хищениями денег при покупке так называемых "вышек Бойко". По следствиям прессы и информации, около 200 миллионов долларов Украина потеряла из-за завышения цен. Мы хотели бы увидеть в этом зале представление на еще одного депутата от "Оппозиционного блока" господина Бакулина по его работе в НАК "Нефтегазе".

Ключевые слова: Коррупция.

Геращенко Антон Юрійович

Антон Геращенко
Народний фронт
3/06/2015 10:32

Уважаемый глава Верховной Рады, уважаемые депутаты, народ Украины! Если мы хотим построить европейское государство, в котором есть уважение к закону, мы должны навести порядок с экономической ситуацией на наших границах. Не смотря на то, что после победы Майдана контрабанда на несколько месяцев приутихла, сейчас она продолжается и расцветает пышным цветом. На прошлой неделе в порт Измаила пришло судно "Атлантик-Маринер" из порта Феодосии, из оккупированного Крыма. Оно было задержано честными сотрудниками СБУ, – и такие, поверьте, бывают. На нем было 5 тысяч 800 тонн дизельного топлива, которое планировали завезти в Украину без растаможивания, контрабандой. Ущерб для бюджета составил бы 23 миллиона гривен. Вот те самые деньги, которых не хватает на реформу медицины, на социальную защиту, на компенсацию тарифов на газ. После того, что оно было задержано, начали поступать звонки от одного из заместителей руководителя Службы безопасности Украины, фамилию которого я назвал в своих запросах Генеральному прокурору, с требованием отпустить данный корабль. В пятницу в 9.30 утра я и Татьяна Черновол наметили пресс-конференцию в УНИАН по этому вопросу. Видимо, наши телефоны прослушиваются Службой безопасности Украины. И в эту же ночь этот корабль снялся и был отпущен. Хотя по закону он должен быть арестован. Груз должен быть конфискован. По капитану должно было быть возбуждено уголовное дело по статье 332-1 Уголовного кодекса за нарушение границы Украины, поскольку этот корабль, как и сотни других, заходит в Крым, не спрашивая на то разрешения законных властей. А знаете, сколько кораблей, заходящих в Крым, было потом задержано и оформлено, и конфисковано в Украине? На сегодняшний день по моей информации – аж один, а заходило – больше 100. Почему так происходит? А потому что кому-то, видимо, не хочется строить европейскую Украину для всего народа Украины. Кому-то хочется построить Европу только у себя. Поэтому позиция фракции "Народный фронт" – это категорическая жестокая борьба с контрабандой. Мы требуем от Президента Украины, Генерального прокурора Украины провести расследование этого инцидента, на каком основании в Украину продолжают заходить корабли из Крыма в нарушение пограничных норм Украины, они не задерживаются и отпускаются. И кто с этого получает деньги?

Ключевые слова: Коррупция, СБУ.

Лінько Дмитро Володимирович

Дмитро Лінько
Радикальна партія
5/03/2015 17:01

Про скасування призначення Юрія Бурбели на посаду судді

Шановні колеги, я звертаюся до всіх. Справа в тому, що не тільки ті, хто постраждав від рук Бурбели, в цьому зацікавлені, весь український народ. Згадайте минулу зиму, коли під час того, як суддя Бурбела виголошував незаконні рішення, було побито купу людей, Юрія Луценка було побито під Святошинським РУВС, ви пам'ятаєте це все. Це спровокувало от якраз оті от закони 16 січня, коли сфабриковані справи були, а потім їх хотіли легалізувати. Тому ми звертаємось до вас. Є вже наше звернення, є справа в прокуратурі по Бурбелі, і ми цю справу дотиснемо, і всі порушники будуть притягнуті до відповідальності. Це лише перший крок і в нас є всі законні підстави для того, щоб сьогодні позбавити цього негідника Бурбелу суддівської мантії, тому що це ганьба для всієї суддівської системи і для нас з вами, що ці люди є суддями. Ми вчора зробили перший крок, зняли недоторканість 3 суддів. Давайте зробимо ще з одного. І так поступово ми дотиснемо і зробимо нашу суддівську систему правильною. Я вас усіх закликаю: підтримайте, і український народ вас також підтримає в цьому. Це абсолютно правильне рішення.

Ключевые слова: Репрессии, Виктор Янукович.

Левус Андрій Мар'янович

Андрій Левус
Народний фронт
5/03/2015 17:00

Про скасування призначення Юрія Бурбели на посаду судді

Шановне товариство, ми зараз будемо розглядати дуже важливе питання. Справа в тому, що такі, як цей суддя, фактично призвели до розстрілів Небесної Сотні. Хлопці, які тоді боролись проти режиму Януковича, зараз є народними депутатами України. Вони, як мінімум, заслуговують на таку партнерську нашу підтримку, в тому плані, щоб такі люди, як цей суддя, мають просто сидіти в тюрмі, не то що бути позбавлені всіх можливостей. Я прошу вас зараз не грати якісь тут юридичні ігри, це важливий зараз крок для очищення всіх судів і важливий крок до того, щоб неповадно було жодному судді в майбутньому приймати рішення проти української позиції і проти українських патріотів.

Ключевые слова: Репрессии, Виктор Янукович.

Лозовой Андрій Сергійович

Андрій Лозовой
Радикальна партія
5/03/2015 16:55

Про скасування призначення Юрія Бурбели на посаду судді

Цей суддя на догоду режиму Януковича творив політичні розправи. В цьому залі є люди, які особисто постраждали через цю наволоч. Це колеги: Мосійчук, Корнацький, Тарута. У цьому залі є депутати, до яких Бурбела проявляв своє зневажливе ставлення, користуючись тим, що Адміністрація Президента Януковича давала йому доручення. Це Олег Ляшко, Андрій Іллєнко, Юрій Бублик. Бурбела дійшов до того, що відмовлявся, казав їм, що «я не візьму на ваші поруки» тих, кого він судив, судив з політичних мотивів, судив патріотів тільки за те, що вони люблять свою Вітчизну, тільки за те, що вони боролися з антинародним режимом тирана Януковича.

Ключевые слова: Репрессии, Виктор Янукович.

Ляшко Олег Валерійович

Олег Ляшко
Радикальна партія
12/02/2015 10:15

Про призупинення акредитації журналістів Російської Федерації

Шановні громадяни України, шановні колеги народні депутати! Фракція Радикальної партії підтримує вказаний законопроект, ми вважаємо, що російські засоби масової інформації повинні бути давно видворені з України. Адже, на превеликий жаль, сьогодні в Росії майже не залишилось вільних засобів масової інформації, переважна більшість з них виконує функції агітпропу, пропаганди і брехливої інсинуації на адресу України. Щодня, хто має можливість десь, чи за кордоном бути, якщо включиш і подивишся російський канал, то через 20 хвилин ти точно стаєш ярим "ватніком". А уявляєте як нашим громадянам України на Донбасі дивитись щодня російські канали, коли там немає доступу до українських незалежних ЗМІ. Це означає, що люди просто перетворюються в зомбі, потім за зомбовані беруть автомати, одягають на себе пояс шахіда і ідуть на контрольно-пропускний пункт, підривають цей контрольно-пропускний пункт. Тобто коли ти півдня подивишся російське ЗМІ, ти перетворюєшся на конченого ідіота, який готовий матір рідну вбити, українську державу розтерзати. От у що перетворилися ці так звані російські ЗМІ, які насправді є філіалами ФСБ, агітації і пропаганди.

Ключевые слова: Российская агрессия.

Сюмар Вікторія Петрівна

Вікторія Сюмар
Народний фронт
12/02/2015 10:13

Про призупинення акредитації журналістів Російської Федерації

Шановні колеги, ну, очевидно, що це захід, який було не надто приємно розглядати, позбавлення акредитації російських журналістів в органах влади українських. І Комітет з питань з питань свободи слова та інформаційної політики дискутував довкола цього питання. Водночас, треба сказати, що до нас звернулися журналісти провідних українських телеканалів, які в своєму зверненні чітко зазначають, що їхні російські колеги займаються зовсім не інформаційною політикою, а маніпуляціями. Тому що фактично що сьогодні відбувається? Коли російські журналісти приходять в орган влади, записують когось без представлення із українських політиків, після цього монтуються відповідні відео сюжети і все це використовуються в інформаційній війні проти України і такі випадки зафіксовані. Тому захід, який пропонується цією постановою, він достатньо радикальний, водночас, зважаючи на статтю 10 Конвенції з прав людини про те, що в тому разі обмеження свободи слова допускається, якщо це загрожує інтересам національної безпеки і оборони. Зважаючи на цю норму, комітет прийняв рішення підтримати і рекомендувати Верховній Раді проголосувати за даний проект постанови, за основу та в цілому.

Ключевые слова: Российская агрессия.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 

© Павленко & Носов 1457 Extra Web Top