Выступления депутатов Верховной Рады Украины

На этой странице вашему вниманию в хронологическом порядке представлены наиболее интересные выступления депутатов Верховной Рады Украины на заседаниях парламента. Гиперссылки на имени депутата, ключевых словах, названии фракции и закона ведут на страницы, на которых отобраны, соответственно, выступления данного депутата, выступления по теме данного ключевого слова, выступления членов данной фракции и выступления по теме обсуждения данного закона или постановления Верховной Рады. Эта информация также доступна в формате RSS.

Фріз Ірина Василівна

Ірина Фріз
Блок Петра Порошенка
12/02/2015 10:12

Про призупинення акредитації журналістів Російської Федерації

На ваш розгляд виноситься проект Постанови Верховної Ради України про тимчасову призупинення акредитації журналістів та технічних працівників деяких засобів масової інформації Російської Федерації при органах державної влади України. Цей проект Постанови був розроблений мною у співавторстві з народним депутатом Онуфриком Богданом Семеновичем, його номер - 1853. Відповідно до статті 3 Закону України "Про інформацію" одним з основних напрямків державної інформаційної політики є забезпечення інформаційної безпеки України. Зважаючи на теперішню особливу ситуацію в державі, проведення анти терористичної операції на сході України, деякі засоби масової інформації Російської Федерації фактично ведуть інформаційну війну проти України та українського народу навіть всередині держави. Основним завданням прийняття вказаної постанови є забезпечення інформаційної безпеки України, попередження інформаційних загроз та захист прав громадян на інформацію. Проектом Постанови пропонується тимчасово припинити акредитацію журналістів та технічних працівників деяких засобів масової інформації Російської Федерації при органах державної влади України на час проведення анти терористичної операції. Вношу пропозицію і прошу прийняти за основу та в цілому даний проект Постанови. Дякую за увагу.

Ключевые слова: Российская агрессия.

Княжицький Микола Леонідович

Микола Княжицький
Народний фронт
5/02/2015 16:55

Щодо захисту інформаційного телерадіопростору

Ми не так давно святкували 70 роковини пам'яті загиблих в Аушвіці. В Україні з цього приводу була відкрита виставка Інститутом національної пам'яті. На цій виставці був портрет, де ідуть радянські військовополонені серед яких майже половина була українців за статистичними даними і над якими знущаються фашистські кати. Коли я дивився на цей портрет, то я згадав картину знущань над українськими військовими зі сторони сепаратистів і російських прихвоснів. Я згадав багато іншого. Я згадав суддів і російських військових, які арештовували Надію Савченко. Тих суддів, які зараз утримують її у в'язниці. Я згадав моїх колег-журналістів, яких під час виходу з Ілловайського котла арештувала російська армія, передала сепаратистам. Їм перебили фаланги пальців для того, щоб вони більше ніколи не могли писати. А потім ставили воду і знущалися через те, що цей журналіст не міг цієї води випити. Це робили люди, яких ми щодня героїзуємо на українських телевізійних каналах, в наших фільмах, серіалах, продовжуємо це робити зараз, коли люди гинуть. Не звертаємо увагу на суспільне засудження. Не звертаємо увагу на численні звернення бійців АТО, героїв, які кажуть: а за що ми воюємо, за те, щоб російські олігархи продовжували заробляти мільйони на російських серіалах, це ми їх захищаємо тут? Тому потреба цього закону зараз вкрай важлива. Проти цього закону виступають не українці, проти цього закону виступають росіяни, які платять українським лобістам за те, щоб їхня пропаганда на українських каналах залишалася.

Ключевые слова: Российская агрессия.

Луценко Юрій Віталійович

Юрій Луценко
Блок Петра Порошенка
4/02/2015 13:25

Про визнання юрисдикції міжнародного кримінального суду

Шановний пане Голово, шановні колеги, сьогоднішній документ є результатом роботи всієї фракції і коаліції. І він підсумовує констатацію того факту, що України живе в особливий період. Україна століттями живе на полігоні боротьби за свою свободу. Нас обстрілюють з усіх боків, це реальний полігон. Ми звикли до цього, і тому український народ, власне, є народом воїнів. Москва – столиця не третього Риму. Москва – це столиця третього світу, яка не може інакше ствердити свої імперські амбіції і як спробувати забрати свободу у своїх сусідів, придушити їхнє бажання жити вільно. Зараз Україна веде цю війну раз не сама. Разом з нашими героїчними Збройними Силами в одному строю знаходиться і весь вільний світ, який усвідомлює цінність свободи. Ми знаємо, що ніхто крім нас українців не захистить збройно рубежі нашої держави. Жодних ілюзій в цьому немає. Ми країна воїнів, і знаю, що ми здобудемо цю перемогу над злом. Але перемога не може бути повною, якщо зло не буде покарано. Саме тому сьогодні Верховна Рада України визнає юрисдикцію Міжнародного кримінального суду над тими високопоставленими організаторами війни проти української свободи, які засіли сьогодні в Кремлі. Високопоставлені керівники Російської Федерації а також організатори терористичних організацій ЛНР І ДНР мають постати перед Міжнародним кримінальним судом. Для цього український уряд і українські силовики мають зібрати усі докази, підготувати, опитати свідків, сформувати Білу книгу, яку надати до Міжнародного кримінального суду.

Ключевые слова: Российский империализм, Терроризм.

Ляшко Олег Валерійович

Олег Ляшко
Радикальна партія
4/02/2015 13:21

Про визнання юрисдикції міжнародного кримінального суду

Шановні громадяни України, шановні колеги народні депутати! Путін має відповісти. Те рішення, яке зараз прийме Верховна Рада, це справді історичне рішення, але воно мало бути прийнято рік тому. Як тільки вони окупували наш Крим, Верховна Рада мала негайно приймати рішення про звернення до Міжнародного суду. Коли Путін збив пасажирський малайзійський літак, де загинуло 290 людей. Ми тоді мали звернутися. Коли путінські найманці, військові, обстрілюють і вбивають мирних громадян в Україні, ми тоді мали звернутися. А ми все чогось чекали. Бо ми думали, що ми можемо з Путіним домовитися, ми можемо його улестити, ми можемо його переконати словами. Ні, ні, і ще раз ні. Путіна зупинить тільки наша сила. Наше завдання, щоб Путін закінчив як Гітлер на лаві, точніше, як гітлерівська кліка. Було б добре, якби він закінчив, як Гітлер. До речі, вчора в Москві Мавзолей закрили, видно для Путіна місце там готують. Але краще, коли путінська кліка посяде, займе своє заслужене місце на лаві підсудних нового Нюрнберзького трибуналу. Бо в тому, що відбувається в Україні винен не лише Путін, вся путінська верхівка, міністр оборони, керівники Збройних Сил, керівники спецслужб, які засилають до нас диверсантів, міністр економіки, міністр фінансів, які фінансують військові злочини Росії проти українських громадян і проти української держави. Вони мають всі закінчити на лаві підсудних міжнародного трибуналу. І сьогоднішнє рішення парламенту дасть можливість почати міжнародний кримінальний процес, який, я переконаний, закінчиться засудженням Путіна і його ненависної кліки. Слава Україні!

Ключевые слова: Владимир Путин, Российская агрессия.

Ляшко Олег Валерійович

Олег Ляшко
Радикальна партія
4/02/2015 12:56

Про позбавлення Януковича звання Президента України

Шановні громадяни України, шановні колеги народні депутати! Законопроект, який підготовлений лідерами парламентських фракцій, які входять до коаліції, про позбавлення Януковича Віктора Федоровича звання Президента України, який ми зараз з вами розглядаємо. Цей закон мав бути розглянутий в лютому минулого року, коли цей Герострат підпалив храм під назвою "Україна", коли він розстрілював наших побратимів на Майдані, коли він закликав Путіна ввести війська в Україну. Янукович не має ні морального, ні будь-якого іншого права носити звання "Президент України". Як ви знаєте, Конституція передбачає, що Президент України після припинення повноважень довічно продовжує носити звання Президента, якщо він не усунутий з посади в порядку імпічменту. Як ви пам'ятаєте, в порядку імпічменту ми Януковича не усували з однієї причини, тому що він самоусунувся від виконання обов'язків Президента, тому що він зрадив українську державу, українській народ і втік до крила, під крило окупанта. Саме тому 23 лютого 2014 року Верховна Рада визнала Януковича таким, що самоусунувся від виконання обов'язків Президента. Але станом на сьогоднішній день Янукович формально продовжує носити звання Президента України. Я пропоную зараз Верховній Раді одностайно проголосувати закон, яким позбавити Януковича звання високого Президента України. І дай Бог, щоб на посаду Президента України більше ніколи не приходила людина, яка заради влади вбиває власних громадян, яка заради влади зраджує рідну країну, яка заради влади терзає її на шмаття. І хай це буде наука всім тим, хто буде прагнути президентської посади.

Ключевые слова: Виктор Янукович, Российская агрессия.

Мосійчук Ігор Володимирович

Ігор Мосійчук
Радикальна партія
3/02/2015 16:54

Про військово-цивільні адміністрації

Шановні колеги, цей законопроект треба було приймати в травні минулого року. В травні минулого року необхідно було зрадників, які зрадили Батьківщину і є депутатами місцевих рад Луганської і Донецької області кидати за грати, необхідно було вводити військово-цивільні адміністрації. Цей закон – це закон вчорашнього дня, який необхідно приймати негайно, приймати в цілому, тому що зараз ми даємо зрадникам далі на Донбасі будь-що робити. Ті, хто зараз намагається використати юридичну казуїстику, нехай вони поїдуть і поспілкуються з радами в Мар'янці, в Волновасі, вони не знайдуть цих рад, не знайдуть нікого і громадяни знайти не можуть. Ми вакханалію не можемо допускати на Донбасі. Тому введення військово-цивільних адміністрацій на часі і наша фракція закликає однозначно голосувати за основу в цілому цей законопроект. Це один з елементів того військового стану, про який тут багато, хто говорить. Так давайте хоч цей інструментарій зараз приймемо і дамо нашим військовим захисникам, всім тим, хто протистоїть ворогу і окупанту на Донбасі. Слава Україні!

Ключевые слова: Донбасс, Российская агрессия, Терроризм.

Луценко Юрій Віталійович

Юрій Луценко
Блок Петра Порошенка
3/02/2015 16:44

Про військово-цивільні адміністрації

Шановні колеги, до вашої уваги пропонується законопроект, який викликаний особливою ситуацією на українському Донбасі. Як відомо, більшість звільнених територій перебувають під надійним контролем українських Збройних Сил та українських державних органів влади. Проте є проблеми із виконанням державних функцій, пов'язані з тим, що частина депутатів обласної, наприклад Луганської ради, взагалі не збирається рада, районних рад, селищних рад, міських рад, сільські голови тощо, на жаль, не виконують покладених на них законом функцій. У зв'язку з цим було розроблено Закон України "Про військово-цивільні адміністрації". Цей закон підтримується коаліцією і передбачає в звільнених районах Донецької та Луганської областей можливості покладання функцій тимчасово відсутніх представницьких органів місцевого самоврядування на органи державної адміністрації, які мають право призначати на вакантні посади місцевого самоврядування цивільних або військових осіб. У зв'язку з цим буде врегульовано право, наприклад, обласної луганської адміністрації на встановлення блокпостів і порядок їх перетинання, на режим торгівлі підакцизними товарами в прифронтовій зоні , на зміщення, на прийняття бюджету відсутньої обласної адміністрації рішенням, обласної ради, рішенням обласної адміністрації; заміщення відсутнього сільського голови на цивільну або військову особу. Таким чином, ми, автори цього законопроекту і профільний комітет, вважаємо, що буде забезпечено порядок і державний устрій на українській території Донбасу. Хочу окремо звернути увагу, що до цього законопроекту я не бачив жодних зауважень, крім однієї: дехто каже про можливість зловживань землею, коли її будуть виділяти не ради, а адміністрації. Колеги, всі претенденти на землю під Дебальцевим, Красним Лиманом і іншими територіями можуть бути спокійними: їх охороняють Збройні Сили України. Будь ласка, від імені обох губернаторів, Збройних Сил, місцевого самоврядування прошу вас підтримати цей законопроект в першому читанні і в цілому. Якщо життя покаже деякі неточності, ми її поправимо. Будь ласка, прийміть державницьке давноочікуване рішення. Дякуємо.

Ключевые слова: Донбасс, Российская агрессия, Терроризм.

Парубій Андрій Володимирович

Андрій Парубій
Позафракційний
3/02/2015 11:14

Про Національну гвардію України

Шановні народні депутати, Національна гвардія вже фактично стала символом української звитяги. І тому вона найбільше в російській пропаганді згадується як символ, власне, українських, взагалі всіх збройних сил. Ми тут в тому залі однією з перших реформ проголосували за створення Національної гвардії України. І згадуючи про Майдан, хочу наголосити. Прямо з Майдану тисячі добровольців з оборони Майдану пішли в Національну гвардію Україну, створивши перший і другий батальйони Національної гвардії. Добровольці, які стали ідеологічною основою на фронті. Там, під Слов’янськом, в Дебальцево з одними автоматами вони знаходяться весь той час на самій передовій лінії. Коли хтось говорить, що Національна гвардія має бути на 2-й лінії, повідомляю усім. В найбільш гарячих точках, де я був зовсім недавно і з ними бачився, в станиці Луганській – підрозділ Національної гвардії добровольчий, в Дебальцево – підрозділ Національної гвардії батальйону імені Кульчицького, розблокування в Вуглегірську батальйону "Світязь" здійснювали підрозділи Національної гвардії. Коли я з ними говорив і питався, які є потреби, вони не говорили про пільги, вони не говорили про земельні ділянки, вони не говорили про кошти. Вони говорили: "Хай держава нас забезпечить нормальним озброєнням". На самому передку в найбільш гарячих боях з одними автоматами вони виступають проти озброєного до зубів найкращим сучасним технічним озброєнням російського агресора. Я хочу сказати, їм важко буде чекати, поки ми будемо дискутувати між першим і другим читаннями, які правки вносити, а які правки не вносити. Я вважаю, буде великою несправедливістю, і буде нечесно перед тими хлопцями, які на передовій, якщо ми будемо продовжувати дискусії з приводу того, щоб надати їм озброєння. Я вважаю, що той факт, що ми передаємо повноваження Президентові, він тільки впорядковує конституційні повноваження Президента. Я вважаю, що ми повинні надати важке озброєння нашим хлопцям, які зараз там в окопах захищають і Україну, і нас, і наші сім'ї, і я вважаю, що ми повинні проголосувати за цей законопроект за основу і в цілому, всі разом, усім залом, підтримавши хлопців тих, які там на передку. Дякую. Слава України!

Ключевые слова: агрессия, Донбасс.

Ар'єв Володимир Ігорович

Володимир Ар'єв
Блок Петра Порошенка
3/02/2015 10:37

Шановні колеги! Те, що відбулося минулого тижня у Страсбурзі, коли українська делегація брала участь у сесії Парламентської асамблеї Ради Європи – це сталася велика перемога. Це сталася велика перемога всієї демократії і української делегації загалом, бо ми не допустили повернення делегації Російської Федерації до зали із повним відновленням їхніх прав. Друзі! Цю перемогу парламентської і офіційної дипломатії дуже важко переоцінити, тому що Російська Федерація кинула абсолютно всі сили для того, щоб повернутися і відновити всі свої права в Асамблеї. Для чого їм це було потрібно? Ну, по-перше, коли в делегацію включають голову парламенту, а це був голова Держдуми Нарижкін – це вже свідчить про те, що наскільки їм це важливо. Але важливо їм було зробити кілька речей: легітимізувати через європейську інституцію свою агресію проти України, виправдати анексію Криму і почати зворотній шлях до скасування санкцій. Це суттєво би відкинуло нашу дипломатію назад, але цього не сталося, про це пізніше. У нас на сесії було 3 головних, ключових питання щодо України. Перше – це доповідь щодо гуманітарної ситуації в анексованому Криму, у захоплених терористами територіях частини Донбасу, а також ситуація з тимчасово переміщеними особами, які втекли із окупованого Криму і Донбасу. Нам вдалося провести всі поправки від української делегації, і вони були прийняті. І в результаті не дуже такий лояльний текст доповіді перетворився в абсолютно чіткий: ми засудили гуманітарні конвої, ми засудили грубе порушення прав людини в Криму, ми визнали Росію країною, яка окупувала Крим. Питання свободи слова в Європі інше було важливе і там ми засудили обшук на кримськотатарському каналі АТР. Особлива увага була приділена дипломатичному імунітету Надії Савченко, тому що це єдиний інструмент звільнення її з-під варти. Зроблено було максимально все і в даному разі зараз далі продовжуються дії Міністерства закордонних справ і Президента України. Але найголовнішим питанням було перегляд повноважень російської делегації. Ви знаєте, росіяни кинули абсолютно всі сили, всі рівні мотивації були використані, не виключаються жодного. Але я мушу сказати одне, нам вдалося переламати ситуацію, яка у вівторок була ще майже критичною, майже неможливою, здавалося, і на 180 градусів ми її розвернули. Це було через тільки одну річ, єдність української делегації вперше за багато років. Українська делегація була, по-перше, дуже якісною за своїм складом, надзвичайно активною і вже досвідчені члени Парламентської асамблеї і нові були молодці. І третє. Ми зробили все на кожному рівні свою справу саме єдиним фронтом. І я можу сказати, що можливо один виступ опозиції був антиукраїнським, не потрібним, жахливим і ми його всі засудили, проте голосування, робота в комітатах була єдиною і це дало нам результат. Українська делегація одноголосно проголосувала за те, щоб відновити санкції проти Росії і переконали інші 150 депутатів Парламентської асамблеї, ми отримали дуже серйозний результат. Я хочу з цієї трибуни подякувати нашим партнерам іноземним делегаціям, які нам допомагали, це делегації Великобританії, це країни Балтії, Польщі, Грузії, Німеччини, країн Скандинавії, Іспанія та Італія дали майже одноголосний результат. Я хочу подякувати так само Президенту України, який був постійно з нами на зв'язку, вчора делегація зустрічалася з ним і ми обговорили план на майбутнє. Я хочу подякувати за дуже активну позицію Міністерство закордонних справ. Друзі, давайте подякуємо всім нашим партнерам, оплесками привітаємо наших колег із інших парламентів, які допомогли нам добитися цього результату. Вони того гідні і це ще раз робота нашої делегації в ПАРЄ підкреслила, разом ми сила і якщо ми об'єднуємося ми можемо переламати навіть найжорсткіші російські сценарії і отримати реальну перемогу. І ця перемога стала дуже важливим моментом для наших хлопців на фронті, які побачили, якщо дипломатія перемагає, то і військова сила йде вперед, так само перемагає. Слава Україні! Разом ми сила!

Ключевые слова: Россия, агрессия, Совет Европы.

Тимошенко Юлія Володимирівна

Юлія Тимошенко
Батьківщина
3/02/2015 10:25

Шановні колеги, я думаю, що ми всі віддаємо собі звіт, що за останні дні докорінно змінилася ситуація відносно агресії Росії проти України. Докорінно змінилася! Попрані всі Мінські угоди, попрані всі домовленості. І сьогодні очевидним є те, що стратегія на умиротворення агресора, на умиротворення країни-терориста практично зазнала поразки. Сьогодні мусить бути докорінно змінений підхід як України, так і світу до припинення війни на сході України і до повернення в Україну миру. І тому ми пропонуємо сьогодні достатньо чіткий і зрозумілий алгоритм дій. Перше і головне: нам треба діяти, а не домовлятися в кулуарах, які приводять до подальшої загибелі українців і втрати нашої території. Нам потрібно діяти по чіткому плану. І перший крок з цього плану – це негайне звернення України до Міжнародного кримінального суду для того, щоб притягнути до відповідальності керівництво країни-агресора. Сьогодні ми маємо для цього всі правові підстави. Згідно Резолюції 3314 Організації Об'єднаних Націй Росія повністю підпадає під визначення країни-агресора. Стаття 3 передбачає, що вторгнення або напад збройних сил держави на територію іншої держави, або будь-яка військова окупація, або анексія визнається агресією. І це найтяжчий злочин проти людяності, найтяжчий злочин, який визнаний Організацією Об'єднаних Націй. Крім того, Російська Федерація підпадає під критерій ООН у визнанні Резолюції 1267 щодо визначення організації-терориста, а саме, підпадає під критерій: участь у фінансуванні, плануванні, сприянні, підготовці або вчиненні актів чи діяльності, підтримку терористичної організації; надання, продаж або передача зброї терористичним організаціям і багато інших співпадінь. Саме тому ми мусимо негайно звернутися до Міжнародного Кримінального суду. Ми можемо для цього навіть не ратифіковувати Римський Статут, тому що парламент, частина проти цього, а звернення проголосувати парламентом і тим самим підтвердити процедуру ad hoc, яка зафіксована пунктом 2 статті 11 та пунктами 2 і 3 статті 12 Римського Статуту. Партія "Батьківщина" наполягає на тому, щоб саме сьогодні, але максимум завтра було поставлено на голосування звернення до Міжнародного Кримінального суду і притягнення, організація притягнення керівництва держави-агресора і держави-терориста до кримінальної відповідальності. Такі прецеденти в історії світу були. 27 червня 11-го року притягнутий Муаммар Каддафі, 21 липня 8-го року президент діючий Судану. Я просила би, щоб ми почали діяти, повернулися до женевського формату переговорів і зробили все необхідне, щоб світ поставив Україні летальну зброю. Зараз дуже важливий кожен день і кожен крок. Я прошу підтримати цей алгоритм дій. Дякую за увагу.

Ключевые слова: Россия, агрессия, ООН, Терроризм.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 

© Павленко & Носов 1652 Extra Web Top