Про звільнення Шокіна з посади Генерального прокурора України

Разумеется, Шокина давно следовало уволить (так что, это постановление, безусловно, заслуживает всяческой поддержки), но проблема заключается в том, что при нынешнем президенте (взявшем курс на продолжение худших традиций Януковича) и нынешнем составе "карманного" парламента (практически все члены которого коррумпированы сверх всякой меры) наивно было бы ожидать, что на смену Шокину придет действительно достойная фигура. По всей вероятности, в итоге произойдет не что иное, как замена шила на мыло.

Обсуждение законопроекта депутатами Верховной Рады Украины

На этой странице собраны выступления депутатов Верховной Рады Украины по теме обсуждения определенного закона или постановления парламента. Подробная информация о данном законе или постановлении находится здесь. Общий список выступлений народных депутатов по всем темам находится здесь.

Соболєв Єгор Вікторович

Єгор Соболєв
Самопоміч
29/03/2016 10:42

Про звільнення Шокіна з посади Генерального прокурора України

В ніч на неділю з СІЗО вийшла людина, яка отримала 408 автоматів і 90 тисяч патронів для розстрілу людей на Майдані. Вийшла людина, яка підозрювалася в організації вбивств за допомогою так званих "тітушок" в ті страшні дні. Це є символ, це є результат, це є фінал роботи Віктора Шокіна на посаді Генерального прокурора. Він не розслідував жодної справи про вбивства, про терор Євромайдану, він не розслідував жодної справи про корупцію як до, так і після Євромайдану, у високопосадових кабінетах. Власне кажучи, його для цього і ставили. Його ставили саме для цього: прикривати топ-корупцію і ховати справи Євромайдану. Справа "діамантових" прокурорів, яка була шансом змінити Генеральну прокуратуру, яка була шансом розірвати кругову поруку в усіх правоохоронних органах, не просто похована: під керівництвом Шокіна сьогодні звільнена остання людина, яка за це боролася з Генеральною прокуратури, Давід Сакварелідзе. Фракція "Самопоміч", звісно, буде голосувати за надання згоди на вигнання Віктора Шокіна. Ми голосували проти його призначення. І сьогодні ми хочемо попросити, щоб кожен журналіст, кожен громадянин згадав прізвища парламентаріїв і Президента України, які зробили можливим цей саботаж, які зробили можливим це покриття корупції і це прикриття вбивств Майдану впродовж багатьох місяців.

Ключевые слова: Коррупция, Виктор Шокин.

© Павленко & Носов 1099 Extra Web Top